Come On English TR - Language School

Neden Biz

Başarı Garantisi ve Ücret İadesi

C’MON ENGLISH DİL OKULU yabancı dil eğitimlerinde %100 başarı garantisi sunmakta ve hedeflenen seviyelere ulaşamayan öğrencilere eğitim ücretlerinin iade edileceğini yazılı olarak taahhüt etmektedir.

Ücretsiz Özel Dersler

Seviye ortası ve seviye sonunda yapılan değerlendirmelerde başarı sağlayamayan öğrencilerimize aynı seviye ücretsiz olarak tekrar verilir ve anlamadığı konular olan ya da ders kaçıran öğrencilerimiz Türk Rehber Öğretmenlerimiz ile özel ders şeklinde ek ders alabilirler.

Ücretsiz Akıcı Konuşma Sınıfları

Aynı seviyedeki öğrenciler, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimiz ile günlük hayatta karşılaşılabilecek durumlar ile konuşma pratiği yaparlar. Böylelikle yabancı biri ile konuşma fobisi olan öğrencilerimizin bu konuda özgüvenlerinin artmasını sağlar.

Ücretsiz Sosyal Kulüpler

Ders içinde kazanılan konuşma becerilerini durum diyalogları, oyunlar, karaoke, tiyatro performansları, sinema ve şarkı saatleri gibi çeşitli eğlenceli aktiviteler ile geliştiren pratik çalışmalardır.

Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavları

İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Arapça dillerinde kayıt şartı olmadan yazılı ve sözlü olarak iki aşamada ücretsiz seviye tespit sınavları yapılarak öğrenci adaylarımızın seviyelerine en uygun sınıflarda eğitim görmeleri hedeflenmektedir.

Onlıne Başvuru Formu