Come On English TR - Language School

Kurumsal İngilizce

C’MON ENGLISH DİL OKULU kurumunuzun isteklerini dinleyerek ihtiyaç analizi çalışması yapar ve sizi hedeflerinize en doğru ve en hızlı şekilde ulaştırmak için eğitim programlarını sizin belirleyeceğiniz esnek saatlere göre hazırlar. Kurumdaki üst düzey çalışanlar ve yöneticiler dahil farklı pozisyonlardaki bütün çalışanlara kendi seviyelerinde eğitim sunulmaktadır. Eğitim süresi boyunca katılımcıların gelişimi yakından takip edilirerek kuruma detaylı bir şekilde rapor verilir. Böylelikle kurum, eğitime katılan kişilerin devam-devamsızlığını, gelişimini, genel performansını ve başarısını tüm ayrıntılarıyla takip edebilir.

Kurumsal eğitimlerimiz In-House (Şirket İçi) Eğitimler ve Şube İçi Eğitimler olarak iki şekilde verilmektedir.

In-House (Şirket İçi) Eğitimler

Eğitimler kurumun binasında verilir. Eğitim gün ve saatleri şirket yönetimi ile birlikte belirlenir. Sınıflar belirlenmeden önce kurum içinde ya da şubemizde yazılı ve sözlü seviye tespit sınavları yapılarak katılımcılar için en uygun gruplar belirlenerek eğitim süreci başlamış olur. Eğitim programları şirket yönetiminin de bilgisi alınarak alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Şirket öğrencileri şubemizdeki derslerden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler.

Şube İçi Eğitimler

Şube İçi Eğitimlerimiz Kapalı Grup Eğitimler ve Açık Grup Eğitimler olarak iki şekilde verilmektedir.

Kapalı Grup Eğitimler

Kurum çalışanları şubemizde kendilerine özel sınıflarda eğitim alırlar. Sınıflar sadece kurumdan gelecek olan katılımcılardan oluşur ve ders programı kuruma özel olarak yapılır.

Açık Grup Eğitimler

Standart sınıflarımızda kurum çalışanlarına ve diğer öğrencilerimize eğitim birlikte verilmektedir. Bu grup eğitiminde daha fazla ders saati ve sınıf seçenekleri mevcuttur.

Onlıne Başvuru Formu