Come On English TR - Language School

Hakkımızda

C’MON ENGLISH DİL OKULU küresel ortamdaki İngilizce bilgiye ulaşmak için birey ve kurumların İngilizce alanındaki gelişimine kaliteli bir katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Birey ve kurumların ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan eğitim programı ve kişisel ilgi ile başarılı ve verimli bir İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce eğitiminin yanısıra İspanyolca, Almanca ve Arapça eğitimleri de mevcuttur.

Genel İngilizce Programları, Kurumsal İngilizce ve Çocuklara Özel İngilizce Eğitimlerinin yanı sıra uluslararası alanda geçerliliği olan TOEFL,IELTS,TOEIC ve ülkemizde uygulanan YDS, PROFICIENCY,LYS-5 ve TEOG gibi sınavlara hazırlıkta alanlarında uzman öğretmen kadromuz ile hizmet verilmektedir.

Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları (ESP- English For Specific Purposes ) bünyesi altında Turizm, Havacılık, Ticaret, Ekonomi, Tıp, Hukuk, Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri gibi daha birçok alanda İş İngilizcesi hizmeti profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Eğitimler, yabancı dil öğretebilme donanım ve beceresine sahip, iletişim yeteneği güçlü, tecrübeli, uluslararası sertifikaları olan ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmektedir. Öğrencilerimiz alanlarında uzman yabancı öğretmenler ile hem farklı kültürleri daha iyi tanıma hem de günlük dilde kullanılan İngilizceyi konuşup yaşayarak yabancı dil becerilerini geliştirebilme fırsatına sahip olurlar. Ayrıca, öğrencilerimizin eğitim süreci boyunca karşılaşabilecekleri her türlü sorunu çözebilmek için pedagojik formasyona sahip, üniversite mezunu ve deneyimli Türk Rehber Öğretmenlerimiz görev yapmaktadır.

Onlıne Başvuru Formu